ładowanie

Instalacje Kontroli Dostępu Turek, Dobra, Konin, Koło, Kalisz, Sieradz, Poddębice

Adres:
Wschodnia 1
62-700 Turek
Zadzwoń do nas:
661-902-023
Masz jakieś pytania?

kontakt@eltech-instalacje.pl
www.eltech-instalacje.pl

Instalacje Kontroli Dostępu Turek, Dobra, Konin, Koło, Kalisz, Sieradz, Poddębice

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU W FIRMIE

System kontroli dostępu w firmie stanowi doskonałe uzupełnienie systemu alarmowego ograniczając dostęp osób nieupoważnionych do określonych pomieszczeń w obiekcie.
Zastąpił stare systemy oparte na zamkach mechanicznych otwieranych na klucze w nowe elektroniczne systemy z czytnikami na karty magnetyczne lub breloki, czytnikami linii papilarnych.
System kontroli dostępu za pomocą odpowiedniego oprogramowania umożliwia tworzenie dostępu do wybranych obszarów i pomieszczeń grupom osób lub tylko poszczególnym uprawnionym osobom.
Dzięki systemowi kontroli dostępu w firmie możemy ograniczyć dostęp do pomieszczeń z dokumentami nie jawnymi i poufnymi tylko uprawnionym osobom a osoby postronne mogą poruszać się po terenie firmy tylko i wyłącznie w określonych obszarach.

Przykładowy system kontroli dostępu na dwa przejścia.

 

Ograniczając dostęp osobom nieupoważnionym, firma jest w znacznie mniejszym stopniu narażona na kradzież mienia, utratę dokumentów, czy poufnych danych.
System kontroli dostępu ACCO jest nowoczesnym systemem opartym o rozbudowę modułową. Poszczególne moduły kontroli dostępu mogą pracować samodzielnie lub przy połączeniu w wspólną  sieć. Dzięki temu system ACCO  można zastosować do prostych instalacji kontrolujących pojedyncze przejścia jak i rozległych instalacjach wymagających centralnego zarządzania.

 

Oferujemy montaż, serwis systemów kontroli dostępu po atrakcyjnych, niskich cenach.

Czytnik z klawiaturą ACCO-SCR-BG Satel

Autoryzacja użytkownika następuje po zbliżeniu karty do czytnika lub wpisaniu uprawnionego kodu dostępu. W systemach gdzie jest wymagany najwyższy poziom bezpieczeństwo można zastosować autoryzację za pomocą karty + kod dostępu.
System kontroli dostępu może być zintegrowany z systemem alarmowym i systemem sygnalizacji pożaru. W sytuacji pożaru kontrolery odblokowują przejścia umożliwiając szybką ewakuację obiektu.

 

Klawiatura z czytnikiem ACCO-KLCDR-BW

 

Do zarządzania systemem ACCO służy rozbudowane w funkcje oprogramowanie ACCO-SOFT-LT.
Umożliwia ono zarządzanie bazą użytkowników, nadaje im uprawnienia, schematy dostępu oraz umożliwia odczyt archiwizacji zdarzeń.
W obiektach z ochroną fizyczną możliwa jest również weryfikacja tożsamości osoby za pomocą zdjęcia.

Program ACCO-SOFT-LT

Program ACCO-SOFT-LT.